Zdrowie

Japońskie wodorosty Kombu i kolagen morski, czyli recepta na młodą skórę!

Wiele kobiet szuka odpowiedzi na to, co zrobić, aby pomimo upływających lat wyglądać młodo. Jeśli również Ci na tym zależy, pewnie wiesz, że salony kosmetyczne oferują różne zabiegi odmładzające. Nie musisz jednak wychodzić z domu, aby zadbać o młody wygląd skóry. Pomogą Ci w tym kosmetyki Bio Collagen Alga Kombu.

Połączenie wodorostów Kombu i kolagenu morskiego działające jak „mikrozastrzyk”

Nie musisz poddawać się zabiegom polegającym na wstrzykiwaniu w skórę różnych substancji. Połączenie wodorostów Kombu i kolagenu morskiego działa jak „mikrozastrzyk” i to bez użycia igieł!

Wodorosty Kombu są źródłem antyoksydantów, które neutralizują wolne rodniki przyspieszające proces starzenia się skóry. Zawierają również składniki pomagające oczyścić skórę z toksyn zaburzających pracę komórek skóry.

Ponadto wodorosty Kombu poprzez oczyszczanie skóry z toksyn sprawiają, że kolagen morski z kosmetyków Bio Collagen Alga Kombu jest lepiej przyswajalny.

Wodorosty Kombu neutralizują wolne rodniki i oczyszczają skórę. Z kolei kolagen (którego ilość w organizmie maleje już po 25. roku życia) sprawia, że skóra jest odpowiednio nawilżona i elastyczna. 

Dzięki połączeniu wodorostów Kombu z kolagenem morskim kosmetyki działają jak „mikrozastrzyk”, który zapobiega wiotczeniu skóry, przywraca jej odpowiedni poziom nawilżenia, wypełnia zmarszczki od środka, a także przyspiesza proces regeneracji i wyrównuje koloryt skóry. 

Kosmetyki idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Bio Collagen Alga Kombu to nie jeden kosmetyk, ale cała seria stworzona z myślą o różnych potrzebach skóry. Znajdziesz w niej krem:

  • silnie przeciwzmarszczkowy (dla skóry 60+). Oprócz wodorostów Kombu i kolagenu morskiego zawiera ekstrakt z nasion Tera. Działają one jak antygrawitacyjny lifting, który napina skórę, sprawiając, że zmarszczki są mniej widoczne. 
  • Liftingujący (dla skóry 50+) – poprawia napięcie skóry i sprawia, że staje się aksamitnie gładka.
  • Regenerujący (na noc dla skóry 50+) – dzięki połączeniu wodorostów Kombu z kolagenem morskim i nowoczesnymi peptydami (BOOST-PEPTYD) regeneruje, nawilża i napina skórę, gdy Ty słodko śpisz.
  • Naprawczy (na noc dla skóry 60+) – oprócz wodorostów Kombu i kolagenu morskiego, zawiera matrykiny stymulujące procesy naprawcze skóry. Dzięki temu nawet głębokie zmarszczki stają się mniej widoczne.

Kombu oznacza po japońsku „szczęście”. To nie przypadek – zapoznaj się z ofertą kosmetyków, które zawierają je w swoim składzie. Stosując je, będziesz szczęśliwa, że Twoja skóra wygląda dużo młodziej!